MENÜ

HAKKIMIZDA

 

Turhan Şömine olarak firmamız, şömine, barbekü ve taş dekorasyon alanlarında faaliyet göstermektedir.siz değerli müşterilerimize huzuru , sıcaklığı ve doğal bir görünümü yaşatmanın yanı sıra müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.
Turhan Şömine olarak 1950'li yıllardan beri taş sektörünün içerisinde, taş ocağı işletmeciliği üretim ve montaj olarak bir çok projeye imza attık
Doğal, açık şöminelerde (ateş tuğlalı) bu güne kadar siz değerli müşterilerimize hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.
Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.
Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuydu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye'de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.
Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta İnvicta, Nordflam, Laudel, Kratki, Totem, Ferlux, gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.
Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.